Статки перших осіб міста: Сухомлин і Хренов продали свої автомобілі і купили нові

Статки перших осіб міста: Сухомлин і Хренов продали свої автомобілі і купили нові

Сухомлин продав «Porsche» і купив «Audi».

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин продав свій «Porsche Cayenne» столичній підприємиці і придбав новий «Audi A8». А ось колишній заступник, а тепер радник мера Матвій Хренов продав свій «Cherry», а для дружини придбав новенький «Toyota RAV 4». Інформацію про це містять нові декларації, подані чиновниками до Національної агенції з питань запобігання корупції.

Робота міським головою, схоже, забирає у Сергія Сухомлина не тільки багато часу, а й чимало коштів. У липні 2017 року міський голова продав свій престижний «Porsche Cayenne» київській підприємиці Альоні Бугай за понад 1 млн грн. Натомість купив «Audi A8», яка обійшлася йому у 780 тис. грн. Інших змін у порівнянні з минулорічною декларацією мера у цьггорічній немає.

Колишній заступник, а тепер радник, міського голови Матвій Хренов теж у липні продав свій авто «Cherry» за 48 тис. грн. Замість нього у родинному гаражі подружжя Хренових з’явилася новенька «Toyota RAV4» 2017 року випуску. Автомобіль придбали для дружини чиновника, обійшовся він подружжю у 828 тис. 366 грн.

Статки секретаря міської ради Наталії Чиж практично не змінилися. Єдине, що зникло у цьогорічній декларації посадовця, це робота за сумісництвом декларанта. У 2016 році вона вказала, що є директором трьох підприємств. У 2017 році цих відомостей у документі вже немає.

Не змінилися і статки заступника Сухомлина Дмитра Ткачука. Цього року його родина не здійснила жодних суттєвих придбань і витрат.

Нагадаємо, що депутат однієї з рад області несвоєчасно подав декларацію про доходи, бо не вмів користуватися комп’ютером. Депутата Житомирської міської ради хотіли посадити на два роки через неправду у декларації.

Leave a Comment