Місто меморіалів: у Житомирі з’явиться чергова пам’ятна дошка Ольжичу за 300 тисяч

Місто меморіалів: у Житомирі з’явиться чергова пам’ятна дошка Ольжичу за 300 тисяч

Таке рішення прийняв виконком.

У Житомирі відкриють ще одну пам’ятну дошку Олегу Ольжичу. Цього разу – на вхідній брамі Свято-Успенської церкви, що по вулиці Подільській. Таке рішення прийняли у ході виконавчого комітету 7 листопада та затвердили її ескіз.

Кажуть, саме у Свято-Успенській церкві хрестили громадського діяча. Відповідно до проекту рішення, який оприлюднили ще у вересні, з проханням надання згоди на встановлення пам’ятної дошки Олегу Ольжичу до міської ради звернулася обласна державна адміністрація. ОДА заплатить підприємству “Культурно-виставочний центр “Будинок художника” Житомирської обласної організації Національної Спілки художників України за придбання та встановлення меморіальної дошки понад 280 тис. грн.

Попередню дошку Ольжичу відкрили на будинку по вулиці Ольжича у 2013 році. У 2016 році йому присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира», а у 2017 році відкрили сквер та пам’ятник по вулиці Ольжича.

Нагадаємо, у Житомирі відкрили мурал із зображенням Олега Ольжича. У Житомирі відкрили виставку «Світ мальовничої кераміки Олега Ольжича».

Leave a Comment