Млинці на Масляну житомирянам роздаватимуть безкоштовно

Млинці на Масляну житомирянам роздаватимуть безкоштовно

Проведуть і майстер-клас з приготування млинців.

Святкування Масляної відбуватимуться 25-26 лютого на різних локаціях міста. Про це повідомила прес-служба міської ради.

За інформацією прес-служби, на вулиці Михайлівській упродовж вихідних буде діяти дитяча зона.

«Для прихильників активного відпочинку 25 лютого у Гідропарку діятиме спортивна локація. Проводитимуться різноманітні змагання з перетягування канату, віджимань та армреслінгу. Також кожен зможе взяти участь у майстер-класі з приготування млинців, а учасникам спортивних змагань будуть роздавати млинці безкоштовно», – йдеться у повідомленні.

Також 25 лютого у Гідропарку на березі річки Тетерів житомиряни матимуть можливість традиційно відсвяткувати Масляну. ГО «Українська духовна республіка» дасть житомирянам таку можливість. Святкові локації 25 лютого діятимуть і в мікрорайонах міста – Крошня, Польова та Малікова.

Кульмінація святкування Масляної відбудеться 26 лютого в парку імені Ю. Гагаріна. Житомирянам пропонують козацькі бої, майстер-класи та розваги, млинці, вареники, конкурси, театралізовані дійства, концерт, виступ АРТС-НОВА, видовищне піро-шоу, діджей Петро-Васильович тощо.

Заходи на всіх локація з нагади святкування Масляної розпочинаються о 12:00 год.

Нагадаємо, Житомирська міська рада виділить 2 мільйона на аварійні балкони. 2,5 мільйона витратить міська рада на комп’ютеризацію медичної мережі міста.

Leave a Comment