Молода шахрайка  з Коростеня видурювала гроші у вінничан (ФОТО)

Молода шахрайка з Коростеня видурювала гроші у вінничан (ФОТО)

Проживала жебрачка в готелі.

14519737_313946582318037_21278377638865830_nУ Вінниці дільничні офіцери поліції виявили 35-річну молоду жінку, яка займалась жебрацтвом під виглядом старенької бабусі. Про це повідомила прес-служба поліції міста Вінниця.

«5 жовтня під час роботи на території обслуговування, дільничні інспектори поліції звернули увагу на стареньку бабусю, яка просила милостиню на центральній вулиці міста. Поліцейські підійшли, аби з’ясувати, які обставини змусили літню жінку жебракувати. Та під час розмови вони з’ясували, що перед ними жінка на вигляд не старша 30 років», – розповів начальник  поліції Іван Заяц.

Доставивши її до відділку, працівники поліції встановили особу жебрачки. Нею виявилась 35-річна жителька міста Коростення. Жінка зізналась, що за годину жебракування заробляє близько 200 гривень. Проживає у готелі.

“Дії жінки, яка обманювала людей, не містять складу правопорушення, тож ми обмежилися профілактичною бесідою та відпустили її”, –  додав начальник відділення Вінницького відділу поліції.

Нагадаємо, у Житомирі жінка разом з поплічницею під виглядом працівниці комунальних служб обкрадала одиноких пенсіонерів. Директору житомирської турфірми за шахрайство присудили шість років позбавлення волі.

Leave a Comment