Житомирські рибалки-любителі виграли суд у київської фірми

Житомирські рибалки-любителі виграли суд у київської фірми

“Пріор Груп” більше не ловитиме рибу у Житомирі промисловими масштабами.

Житомирські рибалки-любителі 4 жовтня виграли суд першої інстанції та врешті дочекалися заборони промислового вилову риби на житомирському водосховищі. Про це “Вголос.zt” розповів голова Федерації риболовного спорту області Юрій Кошель.

Ми виграли суд першої інстанції. Господарський суд міста Житомира прийняв рішення про скасування режиму спеціального користування Житомирським водосховищем та позбавив київську фірму “Пріор Груп” можливості займатися промисловим виловом риби. Проте вони ще можуть подати апеляцію. Ми звісно стояти осторонь не будемо. Ця ситуація згуртувала усіх рибалок-любителів. Ми не дозволимо, щоб подібні випадки мали місце у Житомирі”, – сказав він.

Ще на початку вересня житомирським рибалкам стало відомо, що фірма “Пріор Груп”, яка має ліцензію на промисловий вилов риби, якимось чином отримала режим спеціального користування Житомирським водосховищем. Місцевих жителів поставили у певні рамки та дозволили ловити рибу лише з одного боку річки Тетерів та на відрізку берегової зони близько кілометра.

Така інформація неабияк обурила людей та змусила до радикальних дій. Тож кілька сотень рибалок спільно з активістами 13 вересня перекрили дорогу з вимогою припинити незаконну діяльність київської фірми. Після такої активної позиції житомирян до справи долучилася місцева прокуратура та представники влади. Через кілька днів Господарський суд виніс рішення про тимчасове припинення промислового вилову риби на Житомирському водосховищі, але лише до остаточного судового рішення по кількох відкритих кримінальних провадженнях щодо справи “Пріор Груп”.

Нагадаємо, що інспектори управління рибоохорони у Житомирській області затримали 23 рибалок-браконьєрів, які ловили рибу риболовними сітками, виготовленими із сіткоснастевих матеріалів.

Leave a Comment