Музею космонавтики вдалося зібрати кошти, щоб викупити рідкісні приватні раритети для власної колекції

Музею космонавтики вдалося зібрати кошти, щоб викупити рідкісні приватні раритети для власної колекції

Вже зібрали більше, ніж було необхідно.

Колективу музею космонавтики імені Сергія Павловича Корольова, що у Житомирі, через краудфандингову платформу «Спільнокошт» вдалося зібрати кошти для придбання унікальних зібрань поштових марок, листівок, конвертів та значків.

Станом на 14 грудня зібрали 43 тис. 224, які пожертвували 95 громадян. А для придбання колекції було необхідно 32 тис. 175 грн. До завершення проекту залишилося 17 днів.

«Наразі для музею відкрилась прекрасна можливість поповнити власну колекцію рідкісним приватним зібранням поштових марок, листівок, конвертів та значків. На жаль, музей не має достатньої кількості коштів для викупу цих раритетів. Викуп колекцій дозволить зберегти їх для подальших поколінь відвідувачів та дослідників історії космонавтики, адже потрапивши до музею, ці речі назавжди стануть частиною державного музейного фонду України.  Дані колекції відображають цілу епоху становлення Космічної ери людства, одним із основоположників якої став наш земляк – академік Сергій Павлович Корольов. І кожен відвідувач музею в майбутньому зможе особисто ознайомитись з придбаними експонатами на тематичних виставках та в експозиціях музею», – йдеться у зверненні.

До слова, Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова є провідним музеєм космічного профілю в Україні. Тут зберігається унікальна колекція, що входить до державної частини музейного фонду України: зразки космічної техніки та спорядження,  рідкісні фото, книги, документи з історії космонавтики.

Нагадаємо, обласний краєзнавчий музей відвідали майже 60 тисяч людей за півроку. “Пасуть” задніх музеї родини Рильських, партизанської слави Полісся та Коростенський краєзнавчий. Традиційним лідером у проведенні екскурсій є музей Лесі Українки та центральний корпус краєзнавчого.

 

 

Leave a Comment