Міська рада не виконуватиме постанови санлікаря області, ‒ Сухомлин

Міська рада не виконуватиме постанови санлікаря області, ‒ Сухомлин

Реакція на постанову головного санлікаря Парамонова.

Попри постанову головного санітарного лікаря області Зиновія Парамонова із рекомендацією закрити всі в’їзди та виїзди до Житомира на 10 днів із 17 по 27 квітня, Житомир цього не робитиме. Про це заявив міський голова Сергій Сухомлин у відеозверненні до житомирян на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Сьогодні зранку (17 квітня) отримали постанову головного санітарного лікаря Житомирської області про додаткове посилення карантинних та обмежувальних заходів на території області з 17 по 27 квітня. Зокрема, нею передбачається закриття на 10 днів в’їздів та виїздів з Житомира, повне припинення руху громадського і приватного транспорту в його межах. Крім того, мають бути закриті всі підприємства та установи, магазини (в тому числі й продуктові)», ‒ написав Сухомлин.

У той же час, за його словами, міська влада має якось забезпечити 270 тисяч жителів міста продуктами, товарами першої необхідності та медикаментами. Подібні заходи, переконаний мер Житомира, не передбачаються навіть під час введення надзвичайного стану. Останній, підкреслює він, може ввести лише Верховна Рада.

Сьогодні зранку отримали постанову головного санітарного лікаря Житомирської області про додаткове посилення карантинних та обмежувальних заходів на території області з 17 по 27 квітня.Зокрема, нею передбачається закриття на 10 днів в’їздів та виїздів з Житомира, повне припинення руху громадського і приватного транспорту в його межах.Крім того, мають бути закриті всі підприємства та установи, магазини (в тому числі й продуктові).Натомість міська влада має якось забезпечити ВСІХ ЖИТЕЛІВ 270-тисячного міста продуктами, товарами першої необхідності та медикаментами…Я розумію серйозність ситуації, але такі заходи не передбачені навіть в період надзвичайного стану. Деталі у відео. Постанову залишу в коментарях👇🏻

Gepostet von Сергій Сухомлин am Freitag, 17. April 2020

До слова. Постановою Парамонова передбачене закриття продуктових магазинів та заборона руху не лише громадського, а й індивідуального транспорту. Органи ж місцевого самоврядування мають забезпечити доставку продуктів та товарів першої необхідності населенню.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради заборонив вірянам відвідувати церкви на Великдень. На період поминальних та великодніх днів у Житомирі та Вересах закриють кладовища.

Leave a Comment