Ми проти, щоб межі Житомира розширили за рахунок поглинання наближених до міста сіл, – Любов Цимбалюк

Депутати міської ради затвердили новий генеральний план Житомира.  Проте прийняли його без встановлення адміністративних меж міста. За відповідне рішення проголосували 37 депутатів міської ради.

Ініціативу щодо тимчасової заборони встановлення меж міста внесла депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Любов Цимбалюк. За її словами, потрібно заборонити міському голові і виконавчим органам влади будь-які дії щодо фактичного встановлення меж Житомира до того часу, поки не відбудуться вибори у наближених до міста територіальних громадах.

Депутати затвердили генеральний план міста за умови, що зауваження внесені депутатом Цимбалюк будуть прийняті і доповнені.

Любові Цимбалюк переконана, що новий генеральний план Житомира передбачає розширення меж міста саме за рахунок поглинання наближених сіл та селищ.

Ми проти такої ситуації. Наша фракція не хотіла підтримувати затвердження генерального плану міста, адже дії депутатів по затвердженню і розширенню меж міста впливають на територіальні громади. Від кожного квадратного метра землі і від кожного підприємства, яке розташоване на цих землях, залежить виживання цих громад. Тому з кожним сусідом спочатку необхідно домовитися і отримати офіційну згоду селищних рад чи вже територіальних громад. Місто має розширятися, але у цивілізований спосіб”, – прояснила Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, що перспективний план розвитку Житомира, у який включено ряд територій  прилеглих сільських рад, викликав неабияке обурення у селян. Мешканці прилеглих до міста населених пунктів не хочуть об’єднуватися з містом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *