У сім’ї загиблого учасника АТО Юрія Волкова народився син

У сім’ї загиблого учасника АТО Юрія Волкова народився син

З бійцем попрощалися місяць тому у Новограді.

У дружини загиблого учасника АТО Юрія Волкова – Людмили Блінкової народився син. Як повідомляв «Вголос.zt», з бійцем у Новограді-Волинському попрощалися 31 жовтня. Подружжя виховувало чотирирічну доньку Карину. Про це повідомила прес-служба райдержадміністрації.

dsc_0794

«Привітати зі знаменною подією щасливу маму до Романівки приїхала перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко. Відвідала породіллю також завідуюча сільською амбулаторією Руслана Салюк. В оселі гостей привітно зустріли мама Людмила і чотирирічна донечка Каринка. Посмішка на обличчі, на жаль, не приховала смутку та жалю в очах Людмили. Адже нещодавно поховала чоловіка. З Юрієм Волковим, солдатом в/ч В2803, попрощалися лише місяць тому», – йдеться у повідомленні.

Проходячи службу за контрактом у 54-му окремому розвідувальному батальйоні, Юрій загинув у зоні проведення Антитерористичної операції під Широкино. Молодий батько так і не побачив свого сина.

Нагадаємо, на фасаді житомирської школи може з’явитися меморіальна дошка бійцю АТО Сергію Ковешнікову. Президент нагородив посмертно героя АТО з Житомирщини.

Автор фото: прес-служба райдержадміністрації.

Leave a Comment