На 11 мільйонів бюджетних коштів хочуть оздоровити дітей Житомирщини у цьому році

На 11 мільйонів бюджетних коштів хочуть оздоровити дітей Житомирщини у цьому році

Оздоровлення зможуть отримати 18 тисяч дітей.

Цьогоріч планується виділити з обласного бюджету 11 млн грн на оздоровлення дітей шкільного віку. Про це під час наради повідомила начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь.

За її словами, за бюджетні кошти планують оздоровити майже 18 тисяч дітей.

«Відпочинком за бюджетні кошти у 2016 році охоплено понад 17 тисяч дітей, що на 56 % більше, ніж у 2015 році. Найкращі показники оздоровлення за бюджетні кошти у минулому році мали Коростеньский, Ємільчинський, Народицький райони. Було оздоровлено понад 6 тисяч дітей, що на 41 % більше, ніж у 2015 році. Основне джерело надходжень і закупівлі путівок – це за бюджетні кошти. Однак жодної дитини за бюджетні кошти не було оздоровлено у Хорошівському районі, включаючи об’єднані територіальні громади, та Черняхівському районі. Але ці райони спрацювали в іншому напрямку – залучали кошти сільських і селищних рад. Низькі показники також у Пулинському та Баранівському районах», – розповіла Світлала Гресь.

Усього торік всіма видами оздоровлення охопили маже 49 тисяч дітей шкільного віку. Найкращі показники з оздоровлення дітей показали Ємільчинський, Брусилівський, Новоград-Волинський, Чуднівський райони та місто Житомир, найгірші – у Бердичівському та Андрушівському районах.

Крім цього, у минулому році вперше за останні кілька років вдалося оздоровити 600 дітей поблизу моря – в Одеській області.

Нагадаємо, учасників АТО планують оздоровлювати на базі обласного центру вертебрології. У мерії розповіли, скільки грошей витратили на оздоровлення дітей.

Leave a Comment