Проектні пропозиції для покращення Житомира можна подавати з 1 квітня

Проектні пропозиції для покращення Житомира можна подавати з 1 квітня

Докумети прийматимуть у шести бібліотеках міста.

У Житомирі з 1 квітня розпочнеться прийом проектних пропозицій до бюджету участі. Про це повідомив голова координаційної ради бюджету участі Сергій Намесник.

Шість бібліотек Житомира обрано основними пунктами супроводу «Бюджету участі – 2017». Саме тут учасники зможуть подати свої проектні пропозиції.

За словами Сергія Намесника, цьогоріч усі документи будуть реєструвати в електронному вигляді. Голосування за проекти відбудеться з 1 по 20 жовтня.

«Перший етап бюджету участі пройшов у Житомирі на високому рівні. Нині чотири члени координаційної ради отримали сертифікати та будуть проводити навчання в інших містах. З 1 березня офіційно стартує інформаційно-просвітницька кампанія, але паралельно проходить другий етап «Бюджету участі – 2017» – це реалізація проектних пропозицій, які були переможцями», – розповів Сергій Намесник.

Як повідомив директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Сергій Гаращук, на сьогодні у роботі 11 проектів, які мають бути реалізовані до 1 вересня.

Нагадаємо, житомиряни обрали проекти для покращення міста більше, ніж на 9 мільйонів. У Житомирі створять робочу групу, яка буде покращувати роботу МВС.

Leave a Comment