На 400 тисяч гривень вкрали дубів у Новоград-Волинському районі

На 400 тисяч гривень вкрали дубів у Новоград-Волинському районі

Лісопорушників не встановили.

У Городниці Новоград-Волинського району вкрали майже чотири десятки дубів. Розмір заподіяної шкоди становить 400 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

Із Червоновольського лісництва ДП “Городницьке лісове господарство” викрали 36 віковічних дубів. Лісова охорона викликала поліцію та порушення зафіксували, проте виконавців встановити не вдалося. Розмір заподіяної шкоди становить 400 тисяч гривень. Лісівники знову вказують на Рівненський «слід»”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією лісівників, у минулому році зафіксували 248 випадків незаконних рубок. Сума збитків сягає більше десятка мільйонів. Також зареєстровані 11 випадків нападу на лісову охорону, більшість з яких для лісівників закінчувалася лікарняним ліжком. Окрім того, були випадки підпалу автівок та погрози фізичною розправою, їхню  статистику не вели.

Нагадаємо, у Білокоровичах 70 агресивних молодиків по-звірячому побили лісівника Ярослава Мусійчука, котрий зафіксував на відеореєстратор факт крадіжки лісу. Чоловік до цього часу у лікарні із численними травмами, його справа перебуває на розслідуванні.

Leave a Comment