На більше, ніж 1 мільйон гривень для судів області закуплять поштові марки

На більше, ніж 1 мільйон гривень для судів області закуплять поштові марки

Це понад 200 тис. марок.

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області придбає у Житомирської дирекції ПАТ «Укрпошта» 210 тис. 24 поштових марок вартістю у 1 млн 144 тис. 500 грн. Відповідне повідомлення про намір укласти договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Мова йде про 6 видів марок вартістю від 40 коп. до 10 грн за штуку. Закупівлю буде проведено без тендерної процедури, оскільки в ПАТ «Укрпошта» відсутні конкуренти на ринку. Термін поставки товарів – до 31 грудня цього року.

«Враховуючи викладене, керуючись п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутності конкуренції замовник повинен придбати поштові марки за переговорною процедурою у ПАТ “Укрпошта” в особі Житомирської дирекції ПАТ «Укрпошта»», – йдеться у протокольному рішенні.

До слова, відповідно до чинного законодавства України, всі суди зобов’язані повідомити учасників судового процесу про хід розгляду справ. Тому вони користуються послугами поштового зв’язку, для забезпечення реалізації вимог процесуального законодавства.

Нагадаємо, в облраді закуплять на 45 тисяч гривень чоловічі годинники. У жовтні минулого року обласна рада придбала 135 годинників із камінням Swarowski. В управлінні культури Житомирської міської ради у лютому планували витратити на подарунки та нагороди 180 тис. грн.

Leave a Comment