На чемпіонаті в Польщі житомиряни здобули три бронзові медалі

На Чемпіонаті Світу з традиційного карате у Кракові, який відбувався 14-го та 15-го жовтня, у складі української команди виступило пять спортсменів з Житомира. Додому привезли три «бронзи». Про це повідомила прес-служба міської ради.

Олександр Жуковський здобув дві бронзові нагороди у категорії ката та фоку-го. Владислав Волинець здобув бронзову нагороду у категорії куміте індивідуальне.

«У турнірі взяли участь 350 учасників з 25 країн світу. У рамках Чемпіонату було проведено чотири турніри: Чемпіонат світу з Традиційного Карате-До, Дитячий кубок з Традиційного Карате-До, Чемпіонат Європи з Фудокан Карате та Міжнародний кубок з Кошікі Карате»,  – йдеться у повідомленні.

За словами тренера, керівника клубу традиційного карате «Ронін» Анатолія Кузьменка, для того, щоб склалася ця поїздка, було прикладено максимум зусиль як спортсмненів, так і їх батьків та тренерів.

Нагадаємо, на початку жовтня у гідропарку відбулися змаганнях з веслування на байдарках і каное. У вересні більше 120 боксерів почали змагання на призи братів Кличків. Житомирянка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи на змаганнях у Чехії.