На черговій сесії Житомирської міськради звільнятимуть заступника та продаватимуть майно

Чергова сесія Житомирської міської ради відбудеться 31 жовтня. Розпорядження міського голови з цього приводу оприлюднили на сайті мерії. У порядку денному питання звільнення заступника міського голови та понад 10 комунальних об’єктів на приватизацію.

На порядку денному чергової сесії більше 50 питань. Серед них — зміна назв 3 житомирських вулиць та приватизацію 8 об’єктів комунальної власності. Безперечно, найгарячішим буде питання звільнення заступника міського голови та внесення змін до складу виконавчого комітету. Хоча у розпорядженні не зазначено прізвища, а проєкт рішення поки не оприлюднили, мова йде, швидше за все, про Дмитра Ткачука. Його вже двічі міський голова просив написати заяву на звільнення, однак досі безрезультатно.

Нагадаємо, що останню, позачергову, сесію міської ради скликали заради звернення до Верховної Ради та Президента щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Депутати Житомирської міської ради не змогли зібратися на сесію, щоб проголосувати за ініціативу депутата від «Батьківщини».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *