Начальник управління інфраструктури і дорожнього будівництва ОДА таки звільнився

Начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Роман Крисюк написав заяву на звільнення за згодою сторін. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

«Після довготривалого лікування начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк нарешті звільнився за згодою сторін. Бажаю Вам міцного здоров’я та успіхів на новій роботі! Всього найкращого!», ‒ написав Бунечко.

Під час останньої пресконференції очільник області вдруге передав вітання начальнику управління з побажанням якнайшвидшого одужання. Крім того, Віталій Бунечко повідомив що через раптову «хворобу» Крисюка співробітники управління не могли отримати заробітну плату. Адже перед лікарняним він не призначив того, хто виконує обов’язки. Право ж підпису фінансових документів по управлінню лишалося виключно за керівником.

Нагадаємо, що голова ОДА попросив звільнитися з посади начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури ще наприкінці серпня. Роман Крисюк порушив законодавство, але справу проти нього закрили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *