На фермі Бердичівської тюрми – чума. Гинуть свині

На фермі Бердичівської тюрми – чума. Гинуть свині

У господарстві понад півсотні голів свиней.

У підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії № 70 зареєстрували загибель свиней від чуми. Про це повідомила 18 квітня прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«Зареєстровано загибель трьох голів свиней в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії № 70. Експертним висновком Випробувального центру державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи підтверджено ДНК вірусу АЧС. Всього в господарстві утримувалось 67 голів свиней», – йдеться у повідомленні.

Спеціалісти управління проводять заходи з ліквідації захворювання відповідно вимог Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України у минулому році.

Нагадаємо,у селі Головки, що у Малинському районі, 4 жовтня у приватному господарстві виявили спалах африканської чуми. За даними спеціалістів, власник господарства у серпні завіз тварин із Рівненської області. На півроку у селі заборонили “заводити” свиней. 

Leave a Comment