На фестивалі фігурного катання у Житомирі намагалися привернути увагу до здорового способу життя

У Житомирі 12 березня відбувся фестиваль фігурного катання «Нове покоління чемпіонів», присвячений 10-річчю розвитку фігурного катання у місті та області та п’ятиріччю діяльності ГО «Фігурне катання Житомира». Про це повідомила прес-служба управління охорони здоровя облдержадміністрації.

За інформацією прес-служби, метою проведення фестивалю є привернення уваги громадськості до формування здорового способу життя, популяризації зимових видів спорту у місті Житомирі та області, створення умов для проведення сімейного дозвілля.

«Фігурне катання – без сумніву  є одним з найкрасивіших олімпійських видів спорту. Про користь катання на ковзанах розповідають багато. Проте, навіть коли ви не ставите цілі стати фігуристом, а відвідуєте ковзанку просто для задоволення, користь від такого катання на льоду велика», – зазначила голова ГО “Фігурне катання Житомира” Ірина Устимович.

Захід відбувся за ініціативи громадської організації «Фігурне катання Житомира» та за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, інформаційної підтримки обласного медичного  центру здоров’я та спортивної медицини.

Нагадаємо, житомирські фігуристи привезли 8 медалей з чемпіонату, який відбувся у Кременчуці (ФОТО). У Житомирі фігуристи показали льодову казку “Дюймовочка” (ФОТО).

Автор фото: прес-служба управління охорони здоров’я ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *