Таке враження, що я потрапив не у садочок, а у похоронну агенцію, – Роман Мусійчук

Таке враження, що я потрапив не у садочок, а у похоронну агенцію, – Роман Мусійчук

У дитсадку завершили ремонт. Недоліків багато.

Житомирська районна рада виділила з бюджету на ремонт другого поверху дитсадка у селі Ліщині 700 тис. грн. Однак у результаті воду відкрити неможливо, вікна встановлені неякісно, двері зі щілинами. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Житомирської районної ради Роман Мусійчук.

“З того, що особисто мене здивувало, це якість робіт! Крани на умивальниках поставили так близько біля стіни, що воду реально включити неможливо. Неякісно встановлені вікна! Зачовгані та побиті нові пластикові підвіконня, неналежно встановлені металопластикові двері в кімнаті, де мають відпочивати дітлахи, двері знизу мають щілини. Багато дрібної неякісної роботи. За таку халтуру працівникам підрядних організацій потрібно давати по руках! Отож, підрядник забов’язався усунути всі виявлені недоліки протягом місяця, а ми, звісно, потім якість робіт знову перевіримо!” – написав Роман Мусійчук.

Здивував депутата і колір постільної білизни – як у ритуальному бюро.

“От така постіль у дитячому садочку села Ліщин! Садочок має назву “Ластівка”. Таке враження, що я потрапив не у садочок, а у похоронну агенцію “Помним, любим, скорбим”. Тому, хто обирав колір такої постільної білизни треба відбити руки! Таким кольором труни обшивають ще й з тими білими кайомками!”, – написав він.

Нагадаємо, стало відомо, чому загинув конюх у Любарському дитсадку. 22 віджимання. До флешмобу приєдналися малюки з дитсадка «Калинка».

Автор фото: зі сторінки у Facebook.

Leave a Comment