На гепатит А захворіли діти у 5 районах області, – управління охорони здоров’я

На гепатит А захворіли діти у 5 районах області, – управління охорони здоров’я

Нині в обласній лікарні перебувають 8 дітей з цим діагнозом.

На 25 жовтня 2016 року на стаціонарному лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні з діагнозом гострий вірусний гепатит А перебувають вісім дітей. З них п’ять – з Черняхівського району (четверо з ліцею), одна дитина з села Березівки Житомирського району, дві – з Пулинського району. Вікова категорія хворих – від шести до 15 років. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.

«Спалахи вірусного гепатиту А зафіксовані в Коростишівському та Ємільчинському районах. Втім діти з цих районів у дитячому інфекційно-боксованому відділенні обласної дитячої клінічної лікарні не лікуються. 21 та 24 жовтня виписано сім дітей у задовільному стані. Всього у відділенні проліковано 15 дітей з діагнозом гострий вірусний гепатит А», – розповіла завідуюча дитячим інфекційно-боксованим відділенням обласної дитячої клінічної лікарні Ольга Марченко.

Нагадаємо, 17 дітей з Кмитівської школи-інтернату госпіталізували з діагнозом гепатит А. Раніше спалахи цієї хвороби зафіксували у Зороківському козацькому ліцеї у Черняхівському районі та у селі Миколаївці Ємільчинського району.

Leave a Comment