На Івана Гонти водії тролейбусів та маршруток здійснюють незаконну посадку пасажирів, – житомиряни

На Івана Гонти водії тролейбусів та маршруток здійснюють незаконну посадку пасажирів, – житомиряни

Петиція.

Жителі вулиці Івана Гонти скаржаться, що водії громадського транспорту здійснюють незаконну посадку та висадку пасажирів за межами офіційної зупинки та просять міську раду вплинути на них. Відповідну електронну петицію оприлюднили 20 вересня.

“Прошу звернути увагу, що у нашому місті, в районі Івана Гонти, а саме Королівської Бочки, у середу та четвер транспорт (як маршрутні таксі, так і тролейбус) здійснюють незаконну посадку та висадку пасажирів поза межами офіційної зупинки “Комерційна”. Ані знаку, ані зупинки споконвіку навпроти розважального центру “Королівська Бочка” не було, власне як і розмітки пішоходних переходів, знаків, світлофорів тощо. Транспорт затримується на 4-5 хвилин (а то і більше) лише заради посадки пасажирів, що ідуть з речового ринку. Іноді водії стоячи на місці сваряться із пасажирами , котрі наповнюють транспорт і не збираються платити. Загалом, увесь графік зміщується. Думаю, 50 метрів до зупинки зможуть пройти пасажири, а водії – доїхати. Прошу вжити заходів та контролювати ситуацію”, – написала авторка звернення Наталія Калиновська.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни скаржаться, що вулицю Звягельську вщент розбили вантажівки. Житомиряни скаржаться, що не бачать на вулицях міста прибиральників.

.

Leave a Comment