Жителі району Королівської Бочки скаржаться, що потопають у смітті

Жителі району Королівської Бочки скаржаться, що потопають у смітті

Петиція.

Після того, як у Житомирі перенесли речовий ринок у район Королівської Бочки, територія почала потопати у смітті. Місцеві жителі просять міську раду вирішити проблему. Відповідну електронну петицію оприлюднили 20 вересня.

“Після перенесення речового ринку у район Королівської Бочки стало ребром питання: “Куди місцевим жителям викидати сміття?”. Через потужний потік людей та забруднення торговцями території неприємно викидати сміття поруч біля баків, бо власне вони уже забиті повністю і застоюються, а також територія поруч із цієї причини дуже засмічена. Нагадую, що ринок межує із хвойною місциною, а сміття (особливо купа пластику) створює екологічну проблему та потрапляє у річку Тетерів потоком вітру. Деякі люди почали викидати відходи у яр, що знаходиться декількома метрами далі, що також межує із річкою. Кожен приватний сектор платить близько 100 гривень за викид сміття, котрий не здійснюється вчасно і до того ж баків надто мало. Знаходяться вони далеко від будинків. Прошу вплинути так, аби були виконані вимоги викиду сміття, встановлення баків (простих, що уже казати про сортування) та очистка території довкола. За забруднення території – штраф”, – написала авторка звернення Наталія Калиновська.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у приміщенні недобудованого заводу на Житомирщині виявили гори сміття. Жителі вулиці Короленка обіцяють зносити у міськраду сміття, щоб «пахло» міському голові.

 

Leave a Comment