На Корбутівці підліток випав з маршрутки, – очевиці

На Корбутівці підліток випав з маршрутки, – очевиці

Поліція просить свідків події надати свідчення.

У Житомирі 11 жовтня підліток випав з маршрутного «таксі» №126. За словами очевидців, зупинившись прямо на проїжджій частині, водій відчинив двері і швидко рушив. Дитина, яка у цей час намагалася вийти – випала з транспорту.

«Сьогодні водій маршрутки #126 ледь не вбив дитину. Бо дуже переживав, що інша маршрутка встигне забрати його 5 гривень, приїхавши першою на наступну зупинку. Зупинившись прямо на проїжджій частині, водій відчинив двері і швидко рушив. Підлітка, який виходив з транспорту через “задні” двері, він протягнув понад два метри… Врешті бідолашний випав на дорогу, ледь не під колеса іншої маршрутки. Водій, не відреагувавши на зауваження пасажирів, продовжив гонку… за наступну зупинку», – розповів журналіст «Вголос.zt», який став очевидцем інциденту.

Про подію повідомили у соціальних мережах й інші житомиряни. Кажуть, згаданий водій весь час перевищує швидкість.

«Щойно водій 126 маршрутки на зупинці монумент слави в напрямку площі. Відкрив задні двері і відразу зачинив притиснувши школяра за рюкзак і різко поїхав. Школяра протягув по асфальту метрів 5 . Люди почали кричати.. школяр наляканий побіг до школи… водій начебто з перегаром. Весь час перевищує швидкість на випередки з 25 маршруткою», – написав житомирянин Сергій Амосов.

У коментарях допису заступник начальника управління патрульної поліції в Житомирській області Іван Спридонюк повідомив, що водія маршрутки затримали. Поліція просить свідків надати пояснення.

«Водія даного маршрутного ТЗ близько 20 хв. назад було зупинено екіпажем патрульної поліції, ознак спяніння не виявлено. З метою притягнення водія до адміністративної відповідальності по вищезазначеному факту, просимо свідків даної події звернутися до Управління патрульної поліції за адресою вул.Покровська, 96 для надання пояснень», – написав Спридонюк.

Нагадаємо, 9-річний житомирянин не втримався на сходинках і випав з «маршрутки». ДТП: під колеса автомобіля потрапив 10-річний велосипедист.

 

Leave a Comment