Сухомлин хоче, щоб під час проектування об’єктів зважали на відоспостереження

Нові об’єкти соціальної сфери та громадського простору, які будуватимуться у Житомирі повинні враховувати облаштування системи відеоспостереження. Відповідне розпорядження міського голови Житомира Сергія Сухомлина оприлюднили на сайті міської ради.

«Виконавчим органам міської ради під час підготовки вихідних даних для проектно-кошторисної документації з будівництва і реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури та публічних просторів враховувати необхідність побудови систем відеоспостереження та підключення їх до міської системи відеоспостереження «Безпечне місто», – йдеться у документі.

Технічні завдання на побудову відомчих та об’єктових систем, згідно із розпорядженням, затверджуватиме робоча група з реалізації програми «Безпечне місто».

Нагадаємо, що розробники «Безпечного міста» розповіли, чому не передали доступ до системи комунальному підприємству Житомирській міської ради. Камери, встановлені на фасадах житомирських шкіл, передали на баланс комунального підприємства «Міський інформаційний центр».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *