На Коростенщині розшукують двох зниклих безвісти

Коростенський районний відділ поліції розшукує двох жителів району, які пішли з дому і не повернулися. Про це повідомляє пресслужба поліції.

Так, встановлюють місце знаходження Беляка Володимира Миколайовича, 20.06.1985 року народження, жителя смт Іршанська.

За наявною інформацією, чоловік з 21 серпня 2022 року перестав виходити з родичами на зв’язок і донині його місце перебування невідоме.

Прикмети чоловіка: зріст близько 170 см, худорлявої тілобудови, обличчя овальне, очі сіро-блакитні, глибоко посаджені, брови світлі, волосся коротко стрижене, має залисини.

Коростенські поліцейські також встановлюють місце знаходження Бальме Валерія Віталійовича, 01.03.1972 року народження, жителя м. Коростеня.

Чоловік з 23 лютого 2023 року у вечірній час пішов з місця свого проживання та більше не повернувся, донині його місце перебування невідоме.

Прикмети зниклого: зріст 180-190 см, худорлявої тілобудови, очі темного кольору, волосся сиве.

Був одягнений у шапку чорного кольору, синю куртку з світловідбивачами на рукавах, кофту коричневого кольору з капюшоном, сіру сорочку, сірі спортивні штани, а під ними ‒ спортивні штани синього кольору, шкарпетки чорні, капці гумові темного кольору.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження розшукуваних, повідомте за телефонами 096 253 93 11 або 102 чи зверніться до найближчого відділку поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *