На міському сміттєзвалищі у Житомирі встановлять шість камер онлайн-відеоспостереження

На міському сміттєзвалищі у Житомирі встановлять шість камер онлайн-відеоспостереження

Депутати виділили кошти.

Не менше шести камер відеоспостереження мають зявитися на міському полігоні твердих побутових відходів у Житомирі. На сесії міської ради 9 березня депутати проголосували за виділення 180 тис. грн для їх встановлення.

За словами директора КП «КАТП – 0628» Сергія Колесника, за кошти підприємства полігон твердих побутових відходів нині облаштований камерами, однак вони не підтримують потрібний формат.

«На сьогодні необхідно підключити полігон твердих побутових відходів, тому що, вважаю, що це стратегічний об’єкт, і ми маємо абсолютно оперативно реагувати на ситуацію. Відеозапис зараз робиться, але час втрачається. Сама ідея була підключити до Міського інформаційного центру. Однак програми МІЦ не підтримують наявний формат. Вважаю, що це питання абсолютно актуально. Ми маємо бачити, які машини там ходять, які люди, і взагалі весь рух», – сказав Сергій Колесник.

Нагадаємо, 177 злочинів вдалося розкрити у Житомирі завдяки відеокамерам.106 ДТП “побачили” відеокамери у Житомирі. Нагляд ведеться цілодобово.

Leave a Comment