На Михайлівській відзначатимуть Всесвітній день туризму. У міськраді обіцяють забезпечити дотримання протиепідемічних заходів

На Михайлівській відзначатимуть Всесвітній день туризму. У міськраді обіцяють забезпечити дотримання протиепідемічних заходів

Проведення заходу погодив виконком.

Сьогодні, 18 вересня, під час позачергового засідання члени виконавчого комітету погодили проведення заходу на вулиці Михайлівській в нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму. Про це повідомила пресслужба міської ради. Метою проведення даного заходу насамперед є удосконалення інфраструктури туристичної галузі, пропагування міста Житомир, налагодження співпраці з вітчизняними та іноземними туристичними бюро, туроператорами.

«В цьому році ми пропонуємо провести захід 25 вересня на вулиці Михайлівська з 12-ї до 19-ї години. Співорганізатором даного заходу  є Житомирський національний агроекологічний університет. Насамперед в цьому році є бажання офіційно представити існуючий туристичний потенціал міста, а саме найпотужніші туристичні агенції міста, які створять свої окремі локації, фотозони для ознайомлення житомирян з їх можливостями, характерними особливостями в’їзного та виїзного туризму, а також налагодити з агенціями зв’язок для подальшої співпраці», – каже заступниця начальниці управління культури Наталія Марчук.

Так, з 18:00 до 19:00 в рамках проведення музичних вечорів на Михайлівській відбудеться концертна програма за участі творчих колективів міста, викладачів та студентів агроекологічного університету.

Організатори заходу зазначають, що  буде забезпечено дотримання протиепідемічних заходів з урахуванням карантинних обмежень, встановлених Кабінетом Міністрів України, регіональною та місцевими протиепідеміологічними комісіями.

До слова, День туризму встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році та припадає на четверту неділю вересня.

Нагадаємо, Музей-скансен, свято «Капустняк» : в Олевській громаді придумали, як розвивати туризм. Студенти університету імені Франка посіли призові місця у чемпіонаті України зі спортивного туризму.

Leave a Comment