На найближчій сесії планують затвердити на посаді нового заступника міського голови

На найближчій сесії планують затвердити на посаді нового заступника міського голови

Проєкт рішення.

На найближчій сесії планують затвердити на посаді нового заступника міського голови Олександра Шевчука, який очолює КП «Управління автомобільних шляхів». Відповідний проєкт рішення 6 грудня оприлюднили на офіційному сайті міськради.

“Затвердити на посаді заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевчука Олександра Сергійовича. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Житомирського міського голову Сухомлина С.І.”, – йдеться у документі.

Варто зауважити, що крісло заступника міського голови Житомира Дмитра Ткачука може посісти директор КП «Управління автомобільних шляхів» Олександр Шевчук у кулуарах  міської ради говорили давно.  Раніше це крісло «пророкували» начальнику управління транспорту і зв’язку Костянтину Підпокровному.

Раніше Шевчук очолював КП «Зеленбуд». Але у березні його звільнили із займаної посади за згодою сторін та призначили керувати комунальним підприємством «Управління автомобільних шляхів».

Нагадаємо, що на останній сесії Житомирської міської ради депутатам так і не вдалося звільнити заступника мера Дмитра Ткачука. Проєкт рішення про його звільнення оприлюднили 17 жовтня.

Leave a Comment