Заступник Сухомлина Ткачук ще місяць отримуватиме зарплату

Заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук ще місяць отримуватиме зарплату. Депутати міської ради не змогли проголосувати за його звільнення.

У порядку денному чергової сесії питання звільнення Ткачука та виключення його зі складу виконкому стояли під номером 23 та 24. До розгляду питань, попри очікування мера, він так і не написав заяву на звільнення. Вже після того, як Сергій Сухомлин запропонував зняти обидва питання, його заступник сказав, що напише заяву.

«А що вам заважало зробити це раніше? Два, три дні тому», – задав риторичне питання міський голова.

На підтримку заступника виступили депутат Ірина Ярмоленко і кілька активістів, близьких до Дмитра Ткачука. Сам зам мера попросив повернутися до цього питання, оскільки «не тримається за крісло».

Після голосування за всі питання порядку денного, на голосування винесли пропозицію повернутися до звільнення заступника мера. Однак вона набрала всього 6 голосів із потрібних 22. Тож його розглядатимуть, швидше за все, вже на наступній сесії. Заяву Дмитро Ткачук таки поклав на стіл міському голові.

Нагадаємо, що на погоджувальній раді 29 жовтня Сухомлин повідомив, що досі чекає заяви на звільнення від Дмитра Ткачука. Мер Житомира не визначився, чи каратиме Ткачука за невиконання його доручення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *