На новорічні свята лісівники області заготували майже 100 тисяч ялинок

На новорічні свята лісівники області заготували майже 100 тисяч ялинок

Пропонують прикрашати оселю не штучним деревцем, а  живим.

Щороку в державних лісогосподарських підприємствах області висаджують 80-100 тисяч штук деревець спеціально для прикрашання житла до новорічних свят. Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Безпідставними є перестороги, що передсвяткове вирубування хвойних деревець є катастрофічним і завдає значної шкоди лісу. Щороку в державних лісогосподарських підприємствах області  створюється близько 100 гектарів плантацій ялин  –  це 80-100 тисяч штук деревець спеціально для прикрашання житла до свят. Крім цих плантацій щорічно лісівники області створюють близько  4 тис. гектарів лісових культур хвойних порід – ці насадження  «житимуть» до 80-річного віку», – йдеться у повідомленні.

Як вже повідомляв “Вголос.zt”, за тиждень в лісгоспах області запрацюють ялинкові базари, де кожен бажаючий зможе вибрати собі деревце за доступною ціною.

До слова, відтепер новорічна ялинка буде «різдвяним деревцем». Принаймні так вона позначатиметься в лісівничій документації. Власне на тому, що ялинка є символом Різдва, а не Нового року, повсякчас наголошують і священики. Позаяк  ці два свята йдуть поруч, то в атеїстичному Радянському Союзі  ялинку перетворили на новорічний атрибут.

Нагадаємо, у центрі Житомира встановили новорічну ялинку, яку  зрізали на території дитячого садочка. Стало відомо, скільки коштуватимуть новорічні ялинки у житомирських лісівників.

Leave a Comment