На оздоровлення житомирських дітей з бюджету витратили понад 7,5 мільйонів

На оздоровлення житомирських дітей з бюджету витратили понад 7,5 мільйонів

Оздоровили 934 дитини-пільговика.

Протягом поточного року з бюджету Житомира витратили 7 млн 586 тис. грн на оздоровлення дітей у таборах. Про це йдеться у проєкті рішення виконкому, оприлюдненому на сайті мерії.

На відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у ПЗОВ «Супутник» з міського бюджету витратили більше 3,4 млн грн. Харчування дітей у пришкільних таборах обійшлося у понад 1,2 млн грн. Підготовка табору «Супутник» до сезону «з’їло» понад 2,7 млн грн бюджетних коштів. На оздоровлення дітей пільгових категорій витратили також понад 2 млн грн, які надійшли з обласного бюджету.

Загалом же протягом оздоровчого сезону 2019-го року у таборі «Супутник» відпочили 934 дитини-пільговика. Левову частку, 367 осіб, склали діти із сімей учасників АТО. Серед тих, кого оздоровили бюджетним коштом, 250 осіб — це діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Коштом батьків у 2019-му році оздоровили 191 дитину.

Нагадаємо, що станом на 1 серпня понад 3 тисячі дітей області вже оздоровилися в стаціонарних закладах Житомирщини. У Коростені на оздоровлення дітей цьогоріч планували витратити майже півтора мільйона.

Leave a Comment