На підтримку творчих колективів та громадських організацій виділили 500 тис. грн.

У Житомирі під час засідання виконкому 1 березня затвердили положення про порядок проведення конкурсу з надання фінансової підтримки творчим колективам та громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів.

За словами начальника управління культури Житомирської міської ради Ніни Рябенко, торік надходило багато звернень від громадських організацій з приводу підтримки проектів та заходів. Тому управління культури внесло до свого плану спеціальний конкурс.

«Конкурсна комісія ці проекти буде розглядати та оцінювати по п’ятибальній шкалі. Тобто, перемогти зможуть 3-5-10 проектів, дивлячись, що це будуть за проекти і на скільки вони будуть доцільні. Це дасть місту розширити рівень заходів і побачити чого хочуть житомиряни», – сказала Рябенко.

Призовий фонд становить 500 тисяч грн. Відповідно до проекту рішення, який оприлюднили на сайті міської ради ще у  січні, творчі колективи та громадські організації Житомира зможуть отримати від 10 до 50 тис. грн грантових коштів.

Автор: Юлія РАДЬКО

Нагадаємо, управління культури міської ради очолила Ніна Рябченко.  Трохи більше гривні на рік платитиме Житомирський міськвиконком за приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *