Перший заступник голови облради має 4 га землі, квартири в Києві, долю у 6 фірмах

Перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко має 4 га землі в Олевському районі та понад 50% у чотирьох компаніях. Про це стало відомо із декларації чиновника.

Крамаренко має квартиру площею 61,4 кв.м у Олевську. Ще однією квартирою на  Оболоні у Києві, біля Дніпра, Сергій Крамаренко володіє разом із рідними. Так, на тій же «столичній житловій площі» прописана його матір – Любов Крамаренко. З нею чиновник володіє ТОВ «ТД «Електрофарфор». Згадана компанія є співзасновником Олевського фарфорового заводу. У останній доля Сергія Крамаренка становить понад 52%. Дружина посадовця, Олена Шворяк, має частину квартири у не менш престижному Святошинському районі столиці загальною площею 124,6 кв. м. Більше 1 га дружина Крамаренка має у Олевському районі. Ще одна земельна ділянка площею близько 2,7 га у Шворяк є у Кіровоградській області.

Бізнес-інтереси першого заступника у Олевську пов’язані також із ТОВ «Ай. Ді. Груп Плюс». Підприємство займається наданням у оренду майна. Так, 56,6% цього ТОВ належить Сергію Крамаренку. Цей вид діяльності є також основним у вже згаданого фарфорового заводу. У своєму арсеналі перший заступник голови облради має також частку ТОВ «Виробничо-інвестиційна компанія «Древляни», у якій 20% від прибутку, отриманого за рахунок вантажних перевезень поповнюють бюджет родини Крамаренків.

Крім надання майна в оренду та вантажних перевезень, бізнес-інтерес Сергія Крамаренка є також у добуванні декоративного та будівельного каменю. Йому належать 50% ТОВ «Центр розробки нових аграрних технологій Полісся», яке займається даним видом діяльності. Повністю знаходиться у власності Крамаренка – олевське ТОВ «Металіст Озеф», яке займається виробництвом електроізоляції.

У розпорядженні подружжя Крамаренко-Шворяк є два автомобілі. Олена Шворяк має у власності «Ford Fiesta» 2012 року випуску вартістю у 144 тис. грн. Перший заступник їздить на «Toyota Prado» 2007 року за 203 тис. грн.

За 2015 рік Сергій Крамаренко задекларував 49 тис. 186 грн зарплати, 23 тис. євро та 8 тис. доларів готівки. Його дружина отримала 504 тис. 757 грн, а готівки має на 3 тис. 800 євро та 85 тис. доларів. При цьому на Олену Шворяк оформлено два кредити сумами 138 тис. доларів та 28 тис. грн.

Нагадаємо, що 26 вересня минулого року депутати облради обрали собі нового голову та заступників. дружина голови Житомирської райдержадміністрації має «Mercedes» та золоті злитки. Статки перших осіб Житомирської міської ради перевищують мільйони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *