На півночі області товариство самовільно захопило земельні ділянки вартістю 13 млн грн

На півночі області товариство самовільно захопило земельні ділянки вартістю 13 млн грн

Господарський суд Житомирської області відкрив провадження.

На Житомирщині прокуратура заявила позов про припинення користування самовільно зайнятими земельними ділянками площею 130 га вартістю майже 13 млн грн. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“Коростенська місцева прокуратура, в інтересах держави, заявила позов про звільнення самовільно зайнятих двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 130 га вартістю 12,9 млн грн.

Установлено, що товариство з обмеженою відповідальністю самовільно зайняло та користується двома земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 130 га на території Народицької селищної ради (за межами села В’язівка).

Користуючись із лютого 2019 року значною площею сільгоспугідь безпідставно, за відсутності належних документів, суб’єкт господарювання порушує вимоги ст. ст. 116, 124 Земельного кодексу України”, – йдеться у повідомленні.

З метою усунення виявлених порушень, місцевою прокуратурою заявлено позов про звільнення вказаних земельних ділянок. Наразі у справі господарським судом Житомирської області відкрито провадження.

Нагадаємо, правоохоронці викрили рейдерів, які захопили декілька гранітних кар’єрів вартістю 230 мільйонів гривень.

Leave a Comment