На півночі області затримали чоловіка, який знаходився у міжнародному розшуку

На півночі області затримали чоловіка, який знаходився у міжнародному розшуку

Мав намір потрапити з Росії .

Житомирські прикордонники 13 вересня на українсько-білоруському кордоні затримали громадянина Молдови, який знаходиться у міжнародному розшуку. Про це повідомила прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

“На кордоні з Білоруссю в пункті пропуску «Виступовичі», відбулось спрацювання бази даних «Інтерпол». Інформаційна система Міжнародної організації кримінальної поліції спрацювала під час оформлення на в’їзд в Україну 26-річного громадянина Республіки Молдова, який розшукується з метою арешту. Рухався чоловік на автомобілі «Мерседес» в якості пасажира. Іноземець мав намір потрапити з Росії до Молдови, транзитом перетнувши Білорусь та Україну”, – йдеться у повідомленні.

З надходженням сигналу прикордонники відділу «Овруч» Житомирського загону відразу провели заходи щодо затримання зловмисника та проінформували представників Укрбюро Інтерполу в м. Київ і підрозділи Національної поліції.

“Як з’ясувалось розшукують злочинця на території Молдови за розбій. Наразі іноземця, який з квітня поточного року перебуває в розшуку, встановленим порядком передано представникам Національної поліції в Житомирській області”, – додали у прес-службі.

Нагадаємо, прикордонники затримали чоловіка з військовим квитком СРСР, який хотів потрапити до Білорусі. Житомирські прикордонники затримали втікача з в’язниці.

Leave a Comment