У Житомирі відбудеться художня виставка присвячена «братам нашим меншим»

У Житомирі відбудеться художня виставка присвячена «братам нашим меншим»

Зібрані кошти підуть на лікування бездомних тварин.

У Житомирі з 18 вересня по 20 жовтня у Домі української культури проходитиме художня виставка «Наші лікарі» народного художника України – Юрія Камишного. Присвячує він її світлій пам’яті Євгена Васильовича Концевича – його друга, вчителя, духовного наставника. Про це повідомила прес-служба міської ради.

“На виставці митець представить свої фотороботи та твори живопису анімалістичного жанру. Юрій Костянтинович не вперше присвячує виставку «братам нашим меншим», та цього разу – це справжній соціальний проект, спрямований на популяризацію гуманного ставлення до тваринами. В рамках виставки, будуть проводитись різні тематичні заходи: екскурсії, лекції, творчі зустрічі, аукціони, благодійні акції. Зокрема, 18 вересня о 18-00, під час відкриття виставки, планується проведення аукціону-продажу репродукцій та робіт художника. Зібрані кошти підуть на лікування бездомних тварин. А 22 вересня з 10-00 до 12-00, на вул. Михайлівській рамках виставки безпородних собак «Мокрий ніс» пересувна художня виставка Юрія Камишного. Крім того, 1 жовтня та 15 жовтня  о 16-00 відбуватимуться творчі зустрічі художника з шанувальниками його мистецтва в Домі української культури”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, художник Юрій Камишний представив свої думки на полотні. На експозиції майстер представив картини, написані за останні 30 років. Художник показав як нові роботи, так і ті, що вже стали його візитівкою. Художника Юрія Камишного нагородили відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня.

Leave a Comment