На полігоні під Житомиром президент пообіцяв підняти зарплати сержантам

На полігоні під Житомиром президент пообіцяв підняти зарплати сержантам

Порошенко доручив міністру оборони мотивувати військових фінансово.

Президент України Петро Порошенко доручив Міністру оборони України Степану Полтораку підвищити грошове забезпечення сержантському складу Збройних Сил України під час візиту на Житомирщину.

«Я коли проходив свою строкову службу — теж був на посадах сержантських і старшинських. І на власному досвіді знаю, що ви для солдата завжди є старшим братом, батьком, людиною, у якої вони завжди зможуть знайти підтримку. Там, де є добрий сержант, там є добра дисципліна. Немає вживання спиртних напоїв, немає паніки, немає відступу, немає криків «Зрада! Все пропало!», — сказав Петро Порошенко.

Це не добре, коли зарплата контрактника, який щойно прийшов на військову службу, і сержанта, який служить вже багато років, відрізняються всього на 200- 400 гривень, вважає Порошенко.

«Вже підвищено загальний розмір грошового забезпечення військовослужбовців. Але основним нашим завданням є забезпечення зростання фахівців, сержантів, молодших командирів, щоб, окрім патріотичної мотивації, ми мали і фінансову мотивацію. Це сьогодні знаходиться у ваших можливостях, можливостях Уряду. Просив би також втілити це в життя і мені доповісти особисто», — звернувся Президент до міністра оборони.

Нагадаємо, що 27 травня Петро Порошенко відвідав полігон високомобільних десантних військ під Житомиром.

Leave a Comment