В обласній раді з’являться аудитори комунального майна, – Лабунська

В обласній раді з’являться аудитори комунального майна, – Лабунська

Обласна рада перевірить, скільки грошей справді заробляє область.

Апарат Житомирської обласної ради вже невдовзі збільшиться на трьох аудиторів. На плечі цих нових чиновників ляже перевірка реального стану речей на комунальних підприємствах області.

«До штату управління бухгалтерського обліку ми вже ввели три посади аудиторів. Сьогодні у комунальній власності є 165 об’єктів, які перевірити ми не можемо. Звертаємося до фіскальної служби, але зараз існує мораторій на всілякі перевірки подібними службами», – розповіла голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська.

Неприпустимим є той факт, що ці установи фінансуються з бюджету, а вони потім беруть з людей гроші, переконана голова обласної ради.

19 мільйонів гривень витрачається на утримання діагностичного центру, а простий аналіз крові жителям області обходиться у 50 гривень. Цілісний комплекс готель «Україна» разом із так званими «Кавуновими дачами» у Зарічанах за рік заробив 39 тисяч гривень.

«Даний готель має сім поверхів. Вони звітувалися на сесії, звіт не прийнятий. Будемо розбиратися далі. За фінансовим планом, який затверджувався минулого року, вони мали заробити мінімум 181 тисячу гривень. Вони навіть не виконали план 2015 року. Саме такі речі спонукали нас до введення посад аудиторів», – зауважила Лабунська.

Планується, що перевіряти діяльність комунальних підприємств будуть фахові юристи, колишні працівники контрольно-ревізійного управління тощо.

«Керівники комунальних підприємств попереджені про те, що будуть аудитори. І вони розуміють, що їхнє спокійне життя завершилося», – підсумувала голова облради.

Нагадаємо, що під час останньої сесії Житомирської обласної ради Лабунська закликала правоохоронців дати оцінку подіям у обласному Держгеокадастрі.

Leave a Comment