На понад 50 млн грн населення області у жовтні збільшило заборгованість за “комуналку”

На понад 50 млн грн населення області у жовтні збільшило заборгованість за “комуналку”

Оплата населенням житлово-комунальних послуг.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг упродовж жовтня збільшилась на 50 млн 200 тис. грн, або на 12%. В її структурі переважали борги за постачання природного газу та централізоване опалення і постачання гарячої води. Про це повідомили у Головному управлінні статистики області.

“У жовтні населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 140 млн 300 тис. грн, що становить 73,7% від нарахованих за цей період сум.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг упродовж жовтня збільшилась на 50 млн 200 тис. грн, або на 12%. В її структурі переважали борги за постачання природного газу та централізоване опалення і постачання гарячої води”, – йдеться у повідомленні.

З населенням області було укладено 220 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила у жовтні 398 тис. грн.

Нагадаємо, роботодавці області у серпні збільшили заборгованість по зарплаті. В ОДА пообіцяли, що вчителям, які перекривали “варшавку”,  виплатять заборговану зарплату.

Leave a Comment