На понад 658 млн$ Житомирщина продала торік продукції за кордон

На понад 658 млн$ Житомирщина продала торік продукції за кордон

Область торгувала із партнерами із 116 країн світу.

У минулому році Житомирська область здійснювала зовнішньоторговельні операції з партнерами із 116 країн світу. Найбільші з них – Німеччина, Білорусь, Польща, Угорщина, Китай та Італія. Про це повідомили у Головному управлінні статистики області. Протягом 11 місяців область експортувала товари на загальну суму у понад 656 млн дол. США.

“У січні–листопаді 2019 року з області експортовано товарів на 656819,5 тис.дол. США, імпортовано в область – на 513844,5 тис.дол. США, що на 7% та на 5,2% відповідно більше рівня січня–листопада 2018 року.

Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами із 116 країн світу. Найбільші з них – Німеччина, Білорусь, Польща, Угорщина, Китай та Італія.

Значні обсяги зовнішньої торгівлі припадали на країни Європейського Союзу: 62,5% – в обсягах експорту та 56,8% – імпорту товарів Житомирщини”, – йдеться у повідомленні.

У товарній структурі 22,9% експорту та 27,4% імпорту склали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання. Вагомою в зовнішньоторговельному обороті була також частка продуктів рослинного походження, мінеральних продуктів, деревини і виробів з неї, текстильних матеріалів та виробів, недорогоцінних металів та виробів з них, полімерних матеріалів та пластмасових виробів, виробів з каменю, гіпсу, цементу, засобів наземного транспорту, літальних апаратів, плавучих засобів.

Нагадаємо, основні торговельні партнери Житомирщини – Німеччина, Білорусь, Польща та Китай. На Житомирщині 20 тонн турецьких томатів повернули до країни-імпортера. У них виявили небезпечного шкідника.

Leave a Comment