Основні торговельні партнери Житомирщини – Німеччина, Білорусь, Польща та Китай

Основні торговельні партнери Житомирщини – Німеччина, Білорусь, Польща та Китай

Зовнішня торгівля товарами.

Цьогріч зовнішньоторговельні операції Житомирська область здійснювала з партнерами із 111 країн світу. Найбільші з них – Німеччина, Білорусь, Польща, Китай, Угорщина та Італія. Про це повідомили у Головному управлінні статистики області. 

“У січні–серпні з області експортовано товарів на 480492,4 тис.дол. США, імпортовано в область – на 372660,7 тис.дол. США, що на 6,9% та на 16,2% відповідно більше рівня січня–серпня 2018 року.

Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами із 111 країн світу. Найбільші з них – Німеччина, Білорусь, Польща, Китай, Угорщина та Італія.

Значні обсяги зовнішньої торгівлі припадали на країни Європейського Союзу: 62,4% – в обсягах експорту та 55,4% – імпорту товарів Житомирщини”, – йдеться у повідомленні.

У товарній структурі 22,4% експорту та 25,1% імпорту склали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання. Вагомою в зовнішньоторговельному обороті була також частка продуктів рослинного походження, мінеральних продуктів, текстильних матеріалів та виробів, деревини і виробів з неї, недорогоцінних металів та виробів з них, полімерних матеріалів та пластмасових виробів, виробів з каменю, гіпсу, цементу, засобів наземного транспорту, літальних апаратів, плавучих засобів.

Нагадаємо, заправки області за місяць вторгували понад 220 мільйонів за пальне для авто. Один із найбільших торгівельних партнерів Житомирщини – країна-агресор Росія.

Leave a Comment