На пропаганду духовності у Новограді витратять майже 7 мільйонів

На пропаганду духовності у Новограді витратять майже 7 мільйонів

Програму приймуть на 4 роки.

Новоград-Волинська міська рада у 2019-2023 роках витратить 6 млн 716 тис. грн на програму сприяння духовності, моральності та здоровому способу життя. Проект рішення сесії з цього приводу оприлюднили на сайті міськради.

«Затвердити міську Програму сприяння духовності, моральності та здоровому способу життя на 2019-2023 роки», – йдеться у документі.

З міського бюджету планують виділити 773 тис. грн. Решту коштів збираються залучити з інших джерел. Звідки саме у мерії братимуть ще майже 6 млн грн у програмі не зазначають.

Основні заходи, на які в рамках програми виділятимуть кошти у Новограді, це різноманітні круглі столи, релігійні табори, соціальна реклама тощо. Окремо у документі прописали рекомендацію телебаченню, радіомовленню та засобам миасової інформації вилучити зі свого ефіру передач іта програми, пов’язані з ворожінням та окультизмом.

Додатково у школах міста планують запровадити спецкурси із духовно-морального виховання особистості та проведення конкурсів та олімпіад.

Нагадаємо, що депутати облради проситимуть Кабмін запровадити у школах християнську етику. Житомиряни почали збирати підписи проти цієї ініціативи.

Leave a Comment