На ринках області зросли ціни на сало та м’ясо, а яйця подешевшали майже на 21%, – статистика

На ринках області зросли ціни на сало та м’ясо, а яйця подешевшали майже на 21%, – статистика

Також знизились ціни на овочі.

На продовольчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,8%. Про це повідомили у головному управлінні статистики у Житомирській області.

Зокрема, сало, м’ясо курей, свинина подорожчали від 6,8% до 12,8%.

«На продовольчому ринку у липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,8%. Зокрема, сало, м’ясо курей, свинина подорожчали від 6,8% до 12,8%, фруктові соки, макаронні вироби, мінеральні води, морозиво, рис, мед, яловичина – від 1,0% до 3,8%. Водночас, яйця подешевшали на 20,4%, кисломолочна продукція, чай, шоколад, борошно і крупи – від 1,0% до 3,0%. Також знизились ціни на овочі загалом на 5,5%, в основному, за рахунок подешевшання овочів, вирощених з насіння, на 19,1%, картоплі – на 15,7%. На фрукти відбулося зниження цін у цілому на 1,8%, у т.ч. банани – на 20,1%, кісточкові – на 16,3%», – йдеться у повідомленні.

Крім того, алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні загалом на 1,7%, зокрема, тютюнові вироби – на 2,9%. До слова, за розрахунками Держстату індекс споживчих цін у липні до попереднього місяця по області склав 100,5%, по Україні – 100,2%.

Нагадаємо, міська рада не бачить потреби прибирати торгівельний майданчик з палатками та столами, який діє на розі вулиць Великої Бердичівської та Довженка. Територія тимчасового торгівельного майданчику утримується в належному санітарному стані, оргіназовано постійне прибирання та вивезення сміття.

Leave a Comment