Якщо дорогою зламався тролейбус, то з електронним квитком можна пересісти в інший, – директор ТТУ

Якщо дорогою зламався тролейбус, то з електронним квитком можна пересісти в інший, – директор ТТУ

У такій ситуації можуть повернути і гроші.

У Житомирі 30 серпня біля зупинки «Бульвар», що по вулиці Великій Бердичівській, через аварію зупинився рух тролейбусів. Усі пасажири вимушені були вийти з тролейбусів та йти пішки до місць призначень. Про це «Вголос.zt» повідомили читачі.

«Якщо раніше у таких випадках кондуктори повертали гроші за проїзд, то тепер вони просто повідомили пасажирам, що там аварія і попросили «на вихід». Думаю, все це через електронний квиток», – розповів житомирянин Олександр Бойко.

У коментарі кореспонденту «Вголос.zt» директор комунального підприємства «ЖТТУ» Андрій Нечуйвітер пояснив, що пасажир може пересісти з електронним квитком до іншого тролейбуса.

«Якщо зламався тролейбус чи сталося якесь ДТП, людина виходить і по цьому квитку має можливість проїхати на іншому тролейбусі, який їде до необхідної зупинки», – сказав Нечуйвітер.

За його словами, у такий ситуації для повернення коштів за квиток громадянину необхідно звернутися до ТТУ, щоб оформити необхідні папери.

Нагадаємо, що комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» придбає два електробуси спільною вартістю 10 млн грн. Відповідну інформацію містить портал публічних закупівель «ProZorro».

Leave a Comment