На сесії обларади призначили директора музучилища та переуклали контракти з керівниками інтернатів

Під час позачергової сесії обласної ради 7 лютого депутати призначили керівників комунальних закладів. Про це повідомила прес-служба обласної ради. Зокрема, терміном на п’ять років на посаду директора Житомирського музичного  училища ім. В.С. Косенка призначили Ганну Бродську, яку обрав колектив під час виборів.

«Також депутатський корпус прийняв рішення про переукладання контрактів з керівниками кількох закладів: з директором Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Надією Дмухівською на термін з 04 травня 2019 року по 30 квітня 2020 року; з директором комунальної установи «Березівський психоневрологічний інтернат» Валентиною Кінзерською на термін з 24 березня  2019 року по 11 червня 2021 року; з директором комунальної установи «Ходорківський психоневрологічний інтернат» Сергієм Коберником терміном на  три роки, з 24 березня  2019 року по 23 березня  2022 року; з директором комунальної установи «Довбиський психоневрологічний інтернат» Віктором Карпінським терміном на  три роки, з 24 березня 2019 року по 23 березня  2022 року; з директором комунальної установи «Новоборівський дитячий будинок-інтернат» Володимиром Корбутом на термін з 24 березня  2019 року по 12 січня  2022 року», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Олевськ: два депутати-радикали пропустили 11 сесій із 15 можливих. Депутати фракції «Батьківщина» відвідали училище-інтернат облради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *