На що витрачали бюджетні гроші під час відзначення фестивалю “Лесині джерела” у Новограді

На що витрачали бюджетні гроші під час відзначення фестивалю “Лесині джерела” у Новограді

Найбільше витратили на сувенірну продукцію.

Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради заплатив за проведення свята «Лесині джерела» 253 тис. 948 грн 21 коп. Половину з цих коштів витратили на сувеніри, нагороди та іншу друковану продукцію. Відповідну інформацію оприлюднили на єдиному веб-порталі використання публічних коштів «E-data».

На книги, статуетки Лесі Українки, рушник, картини, постери, прапорці, тарілочки, сувеніри, блокноти, іграшки, фотоальбоми, пакети, афішу, марки, конверти, дипломи, ручки, папір, запрошення та подяки, які були використані на святі, витратили з міського бюджету 124 тис. 169 грн. Варто зауважити, що з них  понад 83 тис. грн за друковану та сувенірну продукцію отримала підприємець Олеся Михайловська.

Як вже повідомляв “Вголос.zt” раніше, за монтаж, демонтаж, освітлення та озвучення великої сцени «Лесині джерела» з міського бюджету витратили 45 тис. грн. Ще майже 16 тис. грн заплатили на озвучення заходів, монтаж і демонтаж малих сцен, майданчиків, елементів художнього оформлення та виставок.

Переможцям в конкурсах на святі передбачена була грошова винагорода на загальну суму 18 тис. 200 грн.

Організація виступів гуртів “Козацькі забави”, “Калина” та колективів обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера обійшлася у 22 тис. грн.

За проживання учасників свята у  готелях на рахунки їх власників перерахували 20 тис. 771 грн. Мова йде, про такі заклади, як  “Леон” та “Перлина”.

Традиційне покладання до підніжжя пам’ятника Лесі Українки кошика з квітами та букети, вручені на урочистих заходах, обійшлися місту  4 тис. 755 грн.

За інфрмацією міського голови Віктора Весельського, з приватних підприємців, які брали участь у святковому ярмарку, за оренду торгівельних місць кошти до міського бюджету не збирали.

Попри невтішну ситуацію у місті з громадськими туалетами та повну їх відсутність на території “Фортеці”, для забезпечення санітарного стану міста додатково було встановлено лише 6 біотуалетів, 6 урн, 5 сміттєвих контейнерів.

Враження від фестивалю у кожного різні, проте в соцмережах багато хто висловлював своє невдоволення даними дійством.

 

До слова, у минулому році на проведення фестивалю витратили майже 280 тис. грн.

Нагадаємо, відбувався Міжнародний фестиваль літератури та мистецтв «Лесині джерела» у Новограді-Волинському з 27 по 29 липня.  Традиційними у рамках свята були екскурсії у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, ряд художніх виставок, ярмарок майстрів, концерти фольклорних та естрадних колективів, конкурси, народні гуляння та забави.

Leave a Comment