У розвиток армії жителі області вклали майже 199 мільйонів

У розвиток армії жителі області вклали майже 199 мільйонів

За сім місяців.

Жителі Житомирської області протягом семи місяців сплатили 198,4 млн грн військового збору. Про це повідомили територіальні органи Державної фіксальної служби у Житомирській області.

«Протягом семи місяців платники податків Житомирщини перерахували до державного бюджету 198,4 млн грн військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 39,9 млн грн. За липень надійшло 28,6 млн.грн., що на 4,1 млн.грн. більше проти минулого року», – йдеться у повідомленні.

До слова, плата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії. Військовий збір з доходу фізичних осіб продовжуватимуть утримувати у 2018 році доти, поки Верховна Рада України не прийме рішення про завершення реформи Збройних Сил України та, відповідно, скасування військового збору. Військовий збір справляється із заробітної плати, заохочувальних та компенсаційних виплат, винагород, орендної плати, виплати дивідендів, купівлі-продажу рухомого і нерухомого майна та інших доходів.

Нагадаємо, що понад півтисячі жителів області підписали контракт із ЗСУ. У Новограді-Волинському збудують 7 гуртожитків для військових.

Leave a Comment