На Старому бульварі у Житомирі збудують сучасний спорткомплекс

На Старому бульварі у Житомирі збудують сучасний спорткомплекс

У міськраді оголосили конкурс проектів.

Житомирська міська рада планує побудувати сучасний спортивний комплекс у парку, на Старому бульварі. Про це повідомила прес-служба міськради із посиланням на головного архітектора міста Юрія Безбородова.

«Поки мова йде лише про проектну частину у стадії ескіза. Але, думаю, фінансуватиметься проект за допомогою державного бюджету в тому числі», – сказав головний архітектор.

Згідно із задумом, спорткомплекс має становити собою універсальний простір, який можна трансформувати у концертний майданчик.

За технічним завданням, комплекс місттиме басейн, бігові доріжки, тенісні корти та майданчики для спортивних ігор. Крім того, ініціатори його створення планують розміщення кафе та ресторану, невеличкого готелю, скелелазного стенду тощо.

Пропозиції щодо створення проекту прийматимуть до 30 квітня 2018 року. Потім мають визначити переможця. Останньому обіцяють «пріоритетне право на розробку проектно-кошторисної документації».

Нагадаємо, що у міській раді обіцяють до кінця року завершити реконструкцію стадіону «Спартак». Вартість робіт має скласти 30 млн грн.

Leave a Comment