У Житомирі обіцяють провести реконструкцію стадіона «Спартак» за 30 мільйонів (ФОТО)

У ході сесії міської ради 25 січня депутати підтримали рішення щодо спрямування коштів у сумі 23 млн 677 тис. 718 грн на виконання робіт першої черги робіт з реконструкції стадіона «Спартак». Про це повідомила прес-служба міської ради. Зокрема, 10 млн грн з цієї суми виділили з міського бюджету, а 13 млн 667 тис. грн. – з державного. Загальна вартість проекта – 30 млн 972 тис. 432 грн.

«За ці кошти планується провести повний демонтаж старих полів та побудову двох нових сучасних футбольних майданчиків із штучним покриттям – одне тренувальне футбольне поле (82мх45м), і одне велике ігрове футбольне поле(105мх71м)», – йдеться у повідомленні.

Наявність спортивних майданчиків дозволить протягом року проводити навчально-тренувальні заняття та спортивно-масові заходи, залучаючи при цьому велику кількість дітей та молоді, в тому числі з особливими потребами.

«План заходів з реалізації проекту передбачає: демонтаж старого майданчика; облаштування щебеневої основи зі стрічковим фундаментом; монтаж штучного покриття; обладнання огорожі; обладнання освітлення, мереж водопроводу та каналізації; обладнання дитячого спортивного майданчика; обладнання універсального спортивного майданчика; монтаж глядацьких трибун на 2500 місць з накриттям від опадів; встановлення футбольних воріт; відновлення благоустрою. Роботи планують закінчити до кінця поточного року», – додали у прес-службі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *