На Старому бульварі замість багатоповерхівки можуть добудувати гастрольний театр

На Старому бульварі замість багатоповерхівки можуть добудувати гастрольний театр

Житло на землях рекреації не будують.

Ділянка землі на Старому бульварі у Житомирі, де інвестор мав намір звести багатоповерхівку, може увійти до земель рекреації, що унеможливить будівництво житла на ній. Натомість добудова гастрольного театру цілком можлива. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин 25 січня.

«Міськвиконком не прийняв рішення по Старому бульвару. У нас є петиція і рекомендації депутатських комісії. На грудневій сесії ми затвердили Генеральний план міста. Є рекомендації комісії: при затвердженні плану зонування передбачити землі рекреації по цій ділянці. Якщо ми голосуємо за таку рекомендацію, то на землях рекреації будівництво житла неможливе. А от будівництво спортивного комплексу або гастрольного театру можливе», – зазначив Сергій Сухомлин.

Як повідомляв «Вголос.zt», під час засідання Житомирського міськвиконкому 18 січня розгорівся скандал стосовно будівництва багатоповерхівки на Старому бульварі. У розпал засідання айдарівці, присутні на засіданні, заблокували вихід із приміщення прес-центру Житомирської міської ради. Вимагали у виконавчого комітету затвердження договору із забудовником. У результаті виконком не підтримав тексту договорів із «Інтергалбуд».

На позачерговому засідання міськвиконкому 24 січня міський голова Сергій Сухомлин назвав проведення такого виконкому неприпустимим.

«Орендар брав землю в оренду з чітким призначенням добудови гастрольного театру. Місто не забороняє їм добудувати гастрольний театр. Землі рекреації – це якраз те призначення, де можна будувати гастрольний театр. Ми за роботу з інвестором і за те, щоб у Житомирі будувалося більше житла. Навіщо тоді потрібен виконком, якщо можна просто домовитися з якоюсь громадською організацією і через неї пролобіювати свої інтереси через тиск на членів виконкому. По даній ділянці питання закрито», – сказав міський голова.

Нагадаємо, розтрату в 1,5 мільйона виявили під час будівництва музичної школи на Михайлівській. У Житомирі приступили до будівництва нового корпусу гімназії № 3.

Leave a Comment